Karaman İzolasyon Uygulaması

Karaman Dilatasyon Çözümleri Firmas olarak; bir telefon kadar yakınınızdayız. Bize ulaşmak için 0541 405 82 22 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Dilatasyon Çözümleri konusunda uzman olan firmamız 25 yılı aşkın süredir bu alanda hizmet vermektedir.

Yapılardaki birleşim ve hareket derzlerinde, pencere ve kapı kenarlarında, yalıtım derzlerinde, prekast yapılarda iki farklı malzemenin birleşme kenarlarında yüksek performanslı özel mastikler kullanılır. Mastikler elastik, UV dayanımlı, geçirimsiz ve ısı değişimlerine dayanıklıdır.

Karaman Poliüretan Enjeksiyon Yöntemi ile Su İzolasyonu

Karaman Poliüretan Enjeksiyon Yöntemi ile Su İzolasyonu Firması olarak; bir telefon kadar yakınınızdayız. Bize ulaşmak için 0541 405 82 22 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Poliüretan Enjeksiyon Yöntemi ile Su İzolasyonu Uygulaması konusunda uzman olan firmamız 25 yılı aşkın süredir bu alanda hizmet vermektedir.

Yapılarda retrö çatlakları, arazi koşullarından kaynaklanan oturmalardan oluşan çatlaklar ve soğuk derz boşlukları sürekli olarak temel suyu veya yağmur suyunu binanın içine sızdırır. Dıştan veya içten yapılan sıva tamir yamaları altta yatan sorunu ortadan kaldıramazlar.

Yeraltı yapılarında, tünellerde,asansör kuyularında, santral odalarında, garaj, otopark, rezervuar tankları gibi yapılarda sık sık karşımıza çıkan su sızıntılarının giderilmesi konusu ancak poliüretan enjeksiyon yöntemi ile ortadan kaldırılabilir. Alternatif yöntemlere göre son derece ucuz olan sistem beton içerisine yüksek basınçla poliüretanın enjekte edilerek su ile reaksiyona girmesinden oluşur. Enjekte edilen poliüretan kokusuz ve zehirsizdir.

Karaman Sürme İzolasyon Malzemeleri Kullanılarak Su İzolasyonu

Karaman Sürme İzolasyon Malzemeleri Kullanılarak Su İzolasyonu Firması olarak; bir telefon kadar yakınınızdayız. Bize ulaşmak için 0541 405 82 22 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Sürme İzolasyon Malzemeleri Kullanılarak Su İzolasyonu Uygulaması konusunda uzman olan firmamız 25 yılı aşkın süredir bu alanda hizmet vermektedir.

İzolasyon işlemlerinde sürme malzemeler diğer malzemelere göre çok ekonomik olduğu gibi zamandan da tasarruf eder. İşçilik hatalarında kaynaklanan zararları en aza indirir. Yalıtım yanında beton yapıyı koruma etkisi, ince çatlakları doldurma ve tamirat işlerinde tesviye işlevleri vardır.

Temellerin dıştan yalıtımında, bodrumlarda, asansör kuyularında, yeraltı garaj ve depolarında, su depolarında, tünel galerilerde, su seviyesinin altında kalan ve su girişinden etkilenen yapılarda, balkon ve ıslak hacimlerde, havuzlarda, teraslarda uygun malzeme seçilerek hatasız uygulaması yapılır.

Leave a Reply