Erzincan Beton Delme ve Kesme

Erzincan Karot Makinası ile Beton Delme ve Kesme

Erzincan Karot Makinası ile Beton Delme ve Kesme Firması olarak; bir telefon kadar yakınınızdayız . Bize ulaşmak için 0541 405 82 22 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Karot Makinası ile Beton Kesme ve Delme konusunda uzman olan firmamız 25 yılı aşkın süredir bu alanda hizmet vermektedir. 20mm – 1000mm çapları arasında 10m derinliğe kadar, demirli veya demirsiz betonda silindir şeklinde delik açma işlemidir. Karot makinası ile yatay ve dikey yüzeylerde 45 – 90 açılarda delme uygulaması yapılabilir.

Kalorifer, doğalgaz, tesisat (pis su), klima çıkşları, baca açılımları ve dekorasyon amacı ile ihtiyaç duyulan beton delme işlemlerinde kullanılır. Betonarmeye zarar vermeden titreşimsiz süratli bir şekilde uygulama yapılır.

Beton kalınlığının hidrolik kesime uygun olmadığı durumlarda, inşaat temellerinin kaldırılmasında, kapı ve pencere açılımlarında, perde ve döşeme kesimlerinde, şaft açılımında karot makinası ile sıralı delikler açarak beton çürütme yöntemi ile kesilebilir.

Erzincan Daire Testere ile Beton Kütlelerinin Kesilmesi

Erzincan Daire Testere ile Beton Kütlelerinin Kesilme Firması olarak; bir telefon kadar yakınınızdayız. Bize ulaşmak için 0541 405 82 22 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Daire Testere ile Beton Kütlelerinin Kesilmesi konusunda uzman olan firmamız 25 yılı aşkın süredir bu alanda hizmet vermektedir. Betonarme yatay ve düşey konumlarda 70cm kalınlığa kadar titreşimsiz, pürüzsüz kesim için kullanılan yöntemdir. 70 cm kalınlığa kadar raylı sistem, 15 cm kalınlığa kadar da el kesme makinası kullanılabilir. Havalandırma boşlukları, şaft açılımları, kapı ve pencere açılımları, asfalt kesimi, inşaat derzleri, dilatasyon derzleri, merdiven boşlukları, parapet kesimleri.

Erzincan Tel Kesme Yöntemi ile Betonarme Kütlelerin Kesilmesi

Erzincan Tel Kesme Yöntemi ile Betonarme Kütleleri Kesme Firması olarak; bir telefon kadar yakınınızdayız. Bize ulaşmak için 0541 405 82 22 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Tel Kesme Yöntemi ile Betonarme Kütleleri Kesme konusunda uzman olan firmamız 25 yılı aşkın süredir bu alanda hizmet vermektedir. Taşınabilecek en yüksek değerlerde kesim boyutlarına ulaşabilen tek sistemdir. Büyük betonarme elemanları, köprü ayakları, baraj kapakları gibi çok büyük hacimlerde bile kolay kesim imkanı sağlar. Gücünü hidrolik üniteden alarak, aparatlarının montajı ile beton kütle çevresinde dönen elmas kesicilerden oluşan tel sayesinde kesim yapar.

Leave a Reply