Ankara Enjeksiyon Uygulaması ile Yapı Onarım ve Su İzolasyonu

Ankara Epoksi Enjeksiyon Yöntemi ile Yapısal Onarım

Ankara Epoksi Enjeksiyon Yöntemi ile Yapısal Onarım Firması olarak; bir telefon kadar yakınınızdayız. Bize ulaşmak için 0541 405 82 22 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Epoksi Enjeksiyon Yöntemi ile Yapısal Onarım Uygulaması konusunda uzman olan firmamız 25 yılı aşkın süredir bu alanda hizmet vermektedir.

Deprem, yanlış yükleme, proje veya imalat hatası gibi nedenlerle çatlamış olan betonarme yapı elemanlarında ki, 5mm kadar çatlakların onarımında kullanılan bir tamir yöntemidir. Çatlak yolunda açılan deliklere monte edilen özel dübeller aracılığı ile epoksi enjeksiyon reçinesi, yüksek basınçlı pompalarla enjekte edilir. Epoksi reçinenin çatlak dışına çıkmasını engellemek için çatlak yüzeyide epoksi harç ile önceden kapatılır.

Ankara Poliüretan Enjeksiyon Yöntemi ile Su İzolasyonu

Ankara Poliüretan Enjeksiyon Yöntemi ile Su İzolasyonu Firması olarak; bir telefon kadar yakınınızdayız. Bize ulaşmak için 0541 405 82 22 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Poliüretan Enjeksiyon Yöntemi ile Su İzolasyonu Uygulaması konusunda uzman olan firmamız 25 yılı aşkın süredir bu alanda hizmet vermektedir.

Yapılarda retrö çatlakları, arazi koşullarından kaynaklanan oturmalardan oluşan çatlaklar ve soğuk derz boşlukları sürekli olarak temel suyu veya yağmur suyunu binanın içine sızdırır. Dıştan veya içten yapılan sıva tamir yamaları altta yatan sorunu ortadan kaldıramazlar.

Yeraltı yapılarında, tünellerde,asansör kuyularında, santral odalarında, garaj, otopark, rezervuar tankları gibi yapılarda sık sık karşımıza çıkan su sızıntılarının giderilmesi konusu ancak poliüretan enjeksiyon yöntemi ile ortadan kaldırılabilir. Alternatif yöntemlere göre son derece ucuz olan sistem beton içerisine yüksek basınçla poliüretanın enjekte edilerek su ile reaksiyona girmesinden oluşur. Enjekte edilen poliüretan kokusuz ve zehirsizdir.

Leave a Reply